AMMUTA TERVIST PUHTAST KODUMAA LOODUSEST!

Ostukorv

Su ostukorv on tühi

Jätka ostmist

Küsimused

 • Mis on BioNor Health?

  BioNor Health on uuenduslik ettevõte Eestis, kes toodab puhtast toorainest toidulisandeid, mis toetavad ja hoiavad head tervist. Oma tegevusega alustas BioNor Health 2016. aastal, mille jooksul on rajatud mahepõllud ja-tootmine Saaremaal.
 • Kas BioNor Health toodab ise toidulisandeid?

  BioNor Health'il on oma tootmistehas ja mahepõllud Saaremaal, kus kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ja sorteerivad käsitsi saagi, et pakkuda meiepoolt lubatud kvaliteeti. Oma tootmine võimaldab meil tagada toodete kõrge kvaliteedi igas tootmisetapis.
 • Kuidas annustada BioNor Health toidulisandeid?

  Soovitame segada üks teelusikatäis ekstrakti (u. 4ml) 100ml vees, jogurtis või smuutis ja tarbida enne sööki 2x päevas (umbes 30-1 tund enne söömist). Soovitame teha 3-4 tervisekuuri aastas (1 kuu=2 ektraktipudelit), et tagada kestev tulemus.
 • Kuidas aitavad BioNor Health toidulisandid kaasa mu tervisele?

  Iga BioNor Health toidulisand on loodud konkreetse tervisevaeguse leevendamiseks. Meie Tugev Immuunsus aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, vitaalsusele ning kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Tõhus Seedimine aitab kaasa normaalsele aine-ja energiavahetusele, valkude, glükogeeni ja homotsüsteiini metabolismile ning aitab kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Meie toidulisandites leidub nii antioksüdante kui ka olulisi looduslikke vitamiine ja mineraale.
 • Kas BioNor Health toidulisandid on mahedad?

  Jah! Kõik meie toidulisandid on sertifitseeritult mahe vastavalt Euroopa Liidu poolt sätestatud standarditele. Kõik tooted on GMO- ja gluteenivabad ning nendesse pole lisatud värv- ja säilitusaineid ega sünteetilisi täidiseid.
 • Kas BioNor Health toidulisandeid võib kasutada korraga?

  Kõiki meie tooteid võib kasutada samaaegselt - nad ei avalda üksteisele negatiivset mõju. Küll aga soovitame pidada nõu arsti või toitumisspetsialistiga, kui olete rase või tarvitate retseptiravimeid, sest iga inimese organism on ainulaadne.
 • Kas ostu sooritades on mu krediitkaarditeave turvatud?

  Jah! Teie makse töötlemiseks kasutame turvalist krüptimisteenust. Teie krediitkaarditeave on meie eest varjatud ja me ei salvesta Teie krediitkaarditeavet.
 • Kui kaua aega võtab minu ostu kättetoimetamine?

  Eestisisesed tellimused võtavad 1-2 päeva aega.
 • Kas ma saan oma tellimust jälgida?

  Jah! Saadame Teile saatmiskinnitusega e-kirja, kui Teie toode on teele pandud ja see sisaldab jälgimislinki toote teekonna jälgimiseks.
 • Kas tooteid saab tagastada?

  Me ei võimalda toodete tagastamist, küll aga ootame Teie tagasisidet ja ettepanekuid. Palun saatke meile oma mõtted e-posti aadressile info@bionorhealth.com.
 • Kas ma saan teha koostööd BioNor Health'iga?

  Oleme avatud koostöösuhteks. Kui Teile meie konseptsioon ja tooted meeldivad, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@bionorhealth.com.